КАТАЛОГ

.

Флуімуцил антибіотик ІТ

Форма випуску Упаковка № Дозування
Ліофілізат для ін’єкцій 3 флакон ліофілізату / 3 ампули розчиннику 3 мл
4 мл

Виробник: Замбон С.П.А

Флуімуцил антибіотик ІТ – єдиний комбінований препарат в Україні з синергічною дією антибіотика та муколітика для ефективного місцевого та системного лікування захворювань респіраторної системи, в т.ч. бактеріальних синуситів та аденоїдитів.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАНЯ

Лікування бактеріальних респіраторних інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами.Місцеве застосування:

- Гострий і хронічний бронхіт, пневмонія, абсцес легенів, обструктивна емфізема, бронхоектатична хвороба, муковісцидоз, коклюш, бронхіоліт.

- Лікування бронхолегеневих ускладнень після торакальних хірургічних втручань (бронхопневмонія, ателектаз), полегшення бронхоаспiрацiї під час анестезії, профілактика інфекційних ускладнень.

Неспецифічні форми респіраторних інфекцій при мiкобактерiальних інфекціях для поліпшення дренування кавернозних вогнищ.

- Катаральний i гнійний отит, інфекції слухової труби, синусит, ларинготрахеїт, ринофарингіт, профiлактика i лікування обструктивних та інфекційних ускладнень при трахеостомії, підготовка до бронхоскопії, бронхоаспiрації, бронхографії.

Системне застосування:

В усіх вищезгаданих випадках бронхолегеневих захворювань, коли лікарем рекомендовано комбіноване антимікробне і муколітичне лікування..

CКЛАД

діюча речовина: 1 флакон містить тіамфеніколу гліцинат ацетилцистеїнат 810 мг (еквівалентно 500 мг тіамфеніколу).

ДІЯ

Лікарський засіб Флуімуцил антибіотик ІТ розріджує слизовий і слизисто-гнійний секрет і володіє широким спектром антибактеріальної дії.
Властивості препарату дозволяють як його внутрішньом'язове, так і місцеве застосування з хорошою місцевою переносимістю.
Муколітична дія препарату в дихальних шляхах підтверджується інтенсивним розріджувальним впливом на слизові і в'язкі слизисто-гнійні виділення і характеризується високою клінічною переносимістю, вищою, ніж у простої суміші ацетилцистеїн + тіамфенікол.
Наявність антибіотика широкого спектра дії у складі препарату дозволяє його використання для лікування бронхолегеневих інфекцій; лікарський засіб особливо активний по відношенню до патогенних мікроорганізмів, що спричиняють захворювання дихальних шляхів: pneumococci, haemophili, Kl. Pneumonia і т.д., включаючи анаеробні мікроорганізми. Флуімуцил антибіотик ІТ забезпечує ефективне лікування респіраторних інфекцій внаслідок здатності розріджувати в'язкі виділення, і бактеріальних інфекцій, спровокованих ними, а також полегшує видалення ексудату, що сприяє більш швидшому і повному прояву бактерицидної дії.
Ацетилцистеїн посилює терапевтичну дію тіамфеніколу, вільна сульфгідрильна група ацетилцистеїну спричиняє лізис наявного слизу, полегшуючи проникнення, активність і розподіл антибіотика у тканинах, надаючи антиадгезивну дію, що було доведено, наприклад, щодо Pseudomonas у препаратах клітин дихальних шляхів.

залишилися питання?
задайте їх нам