ПАРТНЕРИ

 • Виробники
 • Дистриб'ютори
 • Замбон

  Замбон - сучасна медична компанія, заснована на історії та цінностях італійської родини, з амбітними планами зростання. Компанія спеціалізується в галузі захворювань центральної нервової системи, важких респіраторних захворювань та рідкісних захворювань, приділяючи особливу увагу питанням від раннього відкриття до клінічного підтвердження концепції.

  www.zambon.com
  BioDue S.p.A.

  BioDue S.p.A. - італійська виробнича компанія, діяльність якої спрямована на дослідження, розробку, виробництво і просування косметичних засобів, медичних пристроїв і харчових домішок.

  www.biodue.com
  Cydonia d.o.o.

  Cydonia d.o.o. була заснована в 1995 році в Боснії і Герцеговині з метою виробництва унікальної торгової марки продуктів на основі лікарських рослин: гербал-косметики, спортивної фітокосметики, харчових домішок, екстрактів трав і продуктів для ароматерапії. Виробничий процес компанії відповідає принципам належної виробничої практики (GMP) та сертифікований ISO 22716: 2007. Cydonia виробляє харчові домішки та косметичні засоби відповідно до найвищих стандартів контролю якості.

  cydonia.ba
  АТ «Лекхім»

  Акціонерне товариство «Лекхім» - потужна сучасна високотехнологічна виробнича компанія, заснована в 1992 році. Сьогодні «Лекхім» - це одна з провідних фармацевтичних компаній України з розробки, виробництва та продажу якісних і доступних лікарських препаратів.
  Підприємства Групи компаній «Лекхім» відповідають всім вимогам сучасного промислового виробництва ліків і володіють відповідним технічним, матеріальним, кадровим та науковим потенціалом.

  www.lekhim.ua
  ВАТ «Монфарм»

  ВАТ «Монфарм» було створено на базі державного підприємства Монастирищенський фармацевтичний завод, який було засновано в 1986 році. На сьогоднішній день це провідне фармацевтичне підприємство в Черкаській області та за результатами національного рейтингу «Фармексперт» воно займає 13 місце серед 162 вітчизняних фармацевтичних підприємств України за обсягом виробництва. Асортимент медичних препаратів, які випускаються підприємством, нараховує більше 60 найменувань різних фармакотерапевтичних груп.
  Продукція що випускається підприємством ВАТ «Монфарм», має високу ефективність, належну якість, доступність і успішно реалізується не тільки на території України, а й у країнах СНД.

  www.monfarm.com.ua
  «Pharmacosmetic-Diafarm G. Soultogiannis & Co EE»

  Компанія PHARMACOSMETIC-DIAFARM була заснована в 1982 році хіміком - фармацевтом доктором Georgios Soultogiannis в Салоніках, Греція. Підприємство виготовляє широкий асортимент фармацевтичних продуктів з натуральних компонентів.
  Виробничі потужності PHARMACOSMETIC-DIAFARM розташовані в Thermi (Салоніки) та акредитовані відповідно до стандартів Європейського фармацевтичного законодавства Національною організацією з лікарських засобів (EOF).

  www.athomer.com
  ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика»

  Житомирська фармацевтична фабрика Vishpha®, вітчизняний виробник лікарських препаратів з натуральної рослинної сировини, який входить в десятку лідерів серед українських виробників.
  Науковий потенціал фармацевтичної фабрики реалізується в центрі наукових досліджень підприємства, де активно ведеться пошук і розробка нових сучасних препаратів, яких потребує ринок.

  http://www.vishpha.ua
 • ТОВ «Аметрін ФК»

  ТОВ «Аметрін ФК" - надійний партнер в поставках широкого асортименту сертифікованих медикаментів в аптечні мережі і лікувально-профілактичні установи по всій території України.
  Повний асортиментний перелік препаратів, що поставляються, дозволяє задовольняти потреби всіх операторів фармацевтичного ринку, будь то регіональні дистриб'ютори, аптеки, аптечні склади, лікарні, лікувально-профілактичні установи.

  biodue.com
  ТОВ «БаДМ»

  ТОВ «БаДМ» - найбільший національний дистриб'ютор на фармацевтичному ринку України.
  Місія компанії: дбати про здоров'я нації шляхом максимального забезпечення операторів фармацевтичного ринку України і лікувальних установ широким асортиментом гарантовано якісних лікарських засобів та супутніх товарів. Створити комфортні умови співпраці для кожного клієнта, з індивідуальним підходом і максимальним задоволенням потреб.

  www.ooobadm.dp.ua
  ТОВ «Вента ЛТД»

  ТОВ «Вента ЛТД» - компанія, що успішно розвивається, впевнено зміцнює свої позиції на такому складному ринку, як фармацевтична дистрибуція. Важливою частиною асортименту Венти є вироби медичного призначення: медтехніка, тонометри, перев'язувальні матеріали, шприци та системи, засоби гігієни та догляду.
  Місія компанії: покращення якості життя і здоров'я людей, надання повного спектру якісних послуг у сфері забезпечення населення якісними лікарськими препаратами.

  www.ventaltd.com.ua
  СП «Оптима-Фарм, ЛТД»

  СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» протягом 20 років є одним з провідних дистриб'юторів лікарських засобів і товарів медичного призначення на території України. Володар численних нагород і премій за високі досягнення у сфері фармацевтичної дистрибуції.

  ТОВ «Фармако»

  ТОВ «Фармако» - пропонує населенню продукти і рішення, які сприяють поліпшенню якості життя. Ми прагнемо бути привабливим партнером для наших постачальників, і робимо все можливе для того, щоб компанія Фармако обґрунтовано асоціювалася як компанія, орієнтована на Клієнта.

  www.farmaco.kiev.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам