КАТАЛОГ

.
Згорнути Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
Згорнути Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я
SANGVIRISEPT_FB_4

Сангвірісепт

Форма випуску Упаковка № Дозування
розчин флакон 50 мл

Виробник: ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика»

Фітоантисептик на основі трави Маклеї широкого спектру дії, ефективний при запальних захворюваннях слизових оболонок і шкіри.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАНЯ

Сангвірісепт чинить протимікробну дію, протигрибкову дію, включаючи Candida albicans, та полегшує стани, які супроводжуються інфекційним запаленням: ураження слизової оболонки порожнини рота - при парадонтиті, афтозному стоматиті, виразково-некротичному гінгівостоматиті. Також можливе застосування при ангіні, захворюваннях середнього вуха та зовнішнього слухового проходу; у хірургії – при інфікованих опіках, ранах, що довго не загоюються, і виразках; у гінекології – при ендоцервіциті, кольпіті, вагініті, ерозії шийки матки; в дерматології – при піодерміях, поверхневих бластомікозах, дерматомікозах. Як профілактичний засіб: для запобігання гнійно-запальних захворювань шкіри та слизових оболонок, а також для профілактики ранової інфекції.

CКЛАД

Діюча речовина: 1 мл розчину містить 2 мг сангвірісепту; допоміжні речовини: етанол 96%, вода очищена.

ДІЯ

Сангвірісепт отримують з трави маклеї серцеподібної (Macleaya cordata (Willd.) R.Br.) і маклеї дрібноплідної (Macleaya microcarpa (Maxim.) Fedde) сімейства макових (Papaveraceae). Алкалоїди трави маклеї серцеподібної (Macleaya cordata (Willd.) R.Br.) та маклеї дрібноплодної (Macleaya microcarpa (Maxim.) Fedde) родини макових (Papaveraceae) проявляють високу антимікробну активність та діють на грампозитивні та грамнегативні бактерії, дріжджоподібні та міцелярні гриби. В основі механізму антимікробної активності засобу лежить пригнічення бактеріальної нуклеази, порушення процесів проникності стінок клітини, перегородок ділення, будови нуклеотиду.

залишилися питання?
задайте їх нам