КАТАЛОГ

.
BRASILEN_GINO_FB_5

Брасілен Гіно

Форма випуску Упаковка № Дозування
капсули 30 -

Виробник: ЦИДОНІА Д.О.О. Боснія і Герцеговина

Комплекс негормо­нальних біологічно активних речовин для нормалізації функціонального стану репро­дуктивної та статевої системи у жінок.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Брасілен Гіно рекомендується як додаткове джерело індол-3-карбінолу, епігаллокатехін-3-галлату, віт. Е та метіоніну з метою нормалізації функціонального стану репро­дуктивної та статевої системи у жінок.

CКЛАД

1 капсула містить активні інгредієнти: індол-3-карбінол – 200 мг (mg), епігаллокатехін-3-галлат – 50 мг (mg), віт Е - (50%) - 50мг (mg), Метіонін – 125 мг (mg) допоміжні речовини: наповнювачі: лактоза; оболонка капсули: желатин.

ДІЯ

Властивості продукту зумовлені властивостями активних інгредієнтів: індол-3-карбінолу, епігаллокатехін-3-галлату, віт Е та Метіоніну та їх здатністю доповнювати та посилювати дію один одного. Комплекс біологічно активних речовин, що входить до складу БРАСІЛЕН ГІНО, сприяє зменшенню надмірних проліферативних процесів у молочних залозах та репродуктивних органах жінок за рахунок елімінації змінених (трансформованих) клітин та нормалізації дисбалансу у співвідношенні метаболітів статевих гормонів у жінок, зменшенню вiльнорадикального пошкодження ДНК та клітинних мембран i ферментів.

залишилися питання?
задайте їх нам