КАТАЛОГ

.

Брасілен Брест

Форма випуску Упаковка № Дозування
капсули 30 -

Виробник: ЦИДОНІА Д.О.О. Боснія і Герцеговина

Комплекс негормо­нальних біологічно активних речовин для нормалізації функціонального стану молочних залоз у жінок.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ

Брасілен Брест рекомендується як додаткове джерело індол-3-карбінолу, епігаллокатехін-3-галлату, віт. Е, метіоніну та екстракту прутняку, з метою нормалізації функціонального стану молочних залоз у жінок.

CКЛАД

1 капсула містить активні інгредієнти: індол-3-карбінол – 200 мг (mg), екстракт прутняку – 40 мг (mg), епігаллокатехін-3-галлат – 50 мг (mg), віт Е - (50%) - 50мг (mg), Метіонін – 125 мг (mg) допоміжні речовини: наповнювачі: лактоза; оболонка капсули: желатин.

ДІЯ

Комплекс біологічно активних речовин, що входить до складу БРАСІЛЕН БРЕСТ, нормалізує функційний стан гормональних процесів та попереджує розвиток гіперпластичних процесів в репродуктивних органах жінки за рахунок корекції дисбалансу рівнів жіночих статевих гормонів (естрогенів та прогестерону). Зниження рівня пролактину призводить до зворотнього розвитку патологічних процесів у молочних залозах і усуває больовий синдром. Ритмічне продукування і нормалізація співвідношення гонадотропних гормонів сприяють нормалізації другої фази менструального циклу.

залишилися питання?
задайте їх нам