Каталог

Хумог-75 В.О

Форма випуску Упаковка № Дозування
лиофилизат д/р-ра д/ин во флаконе №1 75 МЕ

Виробник:Бхарат Сірамс енд Вакцінс Лімітед

Людський менопаузальний гонадотропін високоочищений

Показання для застосуваня

У жінок:
- Ановуляція (включаючи синдром полікістозних яєчників);
- контрольована оваріальна гіперстимуляція, в т.ч. для індукції розвитку множинних фолікулів в рамках проведення допоміжних репродуктивних технологій (наприклад, запліднення в пробірці/перенесення ембріона (ЕКЗ/ПЕ) і внутрішньоцитоплазматичне введення сперми (ІКСІ)).
У чоловіків:
- недостатність сперматогенезу, спричинена гіпогонадотропним гіпогонадизмом.

Cклад

Діючі речовини: 1 флакон містить менотропін високоочищений, еквівалентний активності фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) 75 МО і лютеїнізуючого гормону(ЛГ) 75 у співвідношенні 1: 1; Допоміжні речовини: маніт (Е 421), сахароза, натрію фосфат двозамісній безводний, натрію аскорбат, фосфорна кислота (розв.), натрію гідроксид (розв.). Розчинник: натрію хлорид для ін'єкцій 0,9%.

Дія

Діюча речовина препарату - людський менопаузальний гонадотропін високоочищений. Препарат містить ФСГ і ЛГ, які виробляються гіпофізом людини по 75 у співвідношенні 1: 1. Діючу речовину отримують з сечі жінок у постменопаузальному періоді. Менопаузальний гонадотропін має фолікулостимулюющу дію. Збільшує концентрацію статевих гормонів у плазмі. У жінок викликає збільшення концентрації естрогену в крові і стимулює ріст яєчників, дозрівання в них фолікулів і овуляцію, викликає проліферацію ендометрія. У чоловіків стимулює сперматогенез (за рахунок активації синтезу білків, що з'єднують андрогени в насінних канальцях і клітинах Сертолі). Підсилює вироблення стероїдних гормонів статевими залозами. Ефективність, в основному, обумовлена дією ФСГ.

www.humog-foligraf.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам