Каталог

Віферон - ферон

Форма випуску Упаковка № Дозування
супозиторії ректальні №10 3 000 000 МЕ
1 000 000 МЕ
500 000 МЕ
150 000 МЕ

Виробник:ООО «Ферон»

Противірусний імуномодулюючий препарат для лікування широкого спектру інфекцій

Показання для застосуваня

- Комплексна терапія гострих респіраторних вірусних інфекцій, включаючи грип, у тому числі ускладнених бактеріальною інфекцією у дорослих.
- Комплексна терапія різних інфекційно-запальних захворювань у дітей, у тому числі новонароджених та недоношених: гострі респіраторні вірусні інфекції (грип, ГРВІ, в тому числі ускладнені бактеріальною інфекцією), пневмонія (бактеріальна, вірусна, хламідійна), менінгіт (бактеріальний, вірусний) , сепсис, внутрішньоутробна інфекція (хламідіоз, мікоплазмоз, герпес, цитомегалія, ентеровірусна інфекція, кандидоз, у тому числі вісцеральний).
- Комплексна терапія дорослих, у тому числі вагітних, з урогенітальною інфекцією (хламідіоз, цитомегаловірусна інфекція, уреаплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, папіломавірусна інфекція, бактеріальний вагіноз, рецидивуючий кандидоз піхви, мікоплазмоз), первинна або рецидивуюча герпетична інфекція шкіри і слизових, локалізована форма, легкої та середньої тяжкості, у тому числі урогенітальна форма;
- Комплексна терапія хронічних вірусних гепатитів В, С, D у дітей та дорослих, у тому числі із застосуванням плазмаферезу і гемосорбції, при хронічних вірусних гепатитах вираженого ступеню активності і ускладнених цирозом печінки.

Cклад

Діюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний людини; допоміжні речовини: аскорбінова кислота, натрію аскорбат, альфа-токоферолу ацетат, динатрію едетат дигідрат, полисорбат-80, масло какао та жир кондитерський.

Дія

Інтерферон альфа-2b рекомбінантний людський володіє імуномодулюючими антивірусними, антипроліферативними властивостями. Імуномодулюючі властивості інтерферону, такі як посилення фагоцитарної активності макрофагів, збільшення специфічної цитотоксичності лімфоцитів до клітин-мішеней обумовлюють його опосередковану антибактеріальну активність. В поєднанні с аскорбіновою кислотою і альфа-токоферолом ацетату зростає специфічна противірусна активність інтерферону, посилюється його імуномодулююча дія, що дозволяє підвищити ефективність власної імунної відповіді організму на патогенні мікроорганізми. При застосуванні препарату підвищується рівень секреторних імуноглобулінів класу А, нормалізується рівень імуноглобуліну Е, відбувається відновлення функціонування ендогенної системи інтерферону. Аскорбінова кислота і альфа-токоферолу ацетат, як високоефективні антиоксиданти, мають протизапальну, мембраностабілізуючу, а також регенеруючу дію. Виявлено, що при застосуванні ВІФЕРОН-ФЕРОН® відсутні побічні ефекти, що виникають при парентеральному введенні препаратів інтерферону, не утворюються антитіла, що нейтралізують противірусну активність інтерферону. Застосування препарату дозволяє знизити терапевтичні дози антибактеріальних і гормональних лікарських засобів, а також зменшити токсичні ефекти зазначеної терапії. Масло какао містить фосфоліпіди, які дозволяють не застосовувати у виробництві синтетичні токсичні емульгатори, а наявність поліненасичених жирних кислот полегшує введення і розчинення препарату.

www.viferon.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам