Партнери

 • Виробники
 • Дистриб'ютори
 • ТОВ «Дітем-фармгруп»

  «Дітем-фармгруп»- компанія, орієнтована на розробку продуктів для фармацевтичного ринку.
  В основі нашого підходу лежить аналіз медичних потреб. Результатом є розробка або залучення на фармацевтичний ринок України затребуваних продуктів. Надалі, наші партнери, які володіють значним досвідом просування на фармацевтичному ринку України, здійснюють промоцію цих продуктів.
  Продукти, обрані нами, не мають аналогів або перевершують подібні за спрямованістю конкурентні позиції на фармацевтичному ринку. Вони мають чітке позиціонування і націлені на вирішення актуальних медичних проблем в комерційно привабливих сегментах фармацевтичного ринку України.

  ЗАТ «ЗіО-Здоров'я»

  ЗАТ «ЗіО-Здоров'я» - сучасне російське фармацевтичне підприємство, побудоване і оснащене відповідно до стандартів GMP. Підприємство виробляє тверді лікарські форми: таблетки, таблетки вкриті оболонкою, препарати в твердих желатинових капсулах, порошки та гранули в пакетах «саше».
  Стратегічним пріоритетом ЗАТ «ЗіО-Здоров'я» є «виробництво сучасних, якісних, ефективних і безпечних лікарських засобів».

  www.zio-zdorovie.ru
  АТ «Лекхім»

  Акціонерне товариство «Лекхім» - потужна сучасна високотехнологічна виробнича компанія, заснована в 1992 році. Сьогодні «Лекхім» - це одна з провідних фармацевтичних компаній України з розробки, виробництва та продажу якісних і доступних лікарських препаратів.
  Підприємства Групи компаній «Лекхім» відповідають всім вимогам сучасного промислового виробництва ліків і володіють відповідним технічним, матеріальним, кадровим та науковим потенціалом.

  www.lekhim.ua
  ТОВ «Нутрімед»

  ТОВ «Нутрімед» було створено в 1998 році. Більше ніж за 15 років роботи в області виробництва і просування натуральних рослинних препаратів компанія міцно зайняла провідні позиції на українському ринку, створила сучасний виробничий комплекс у відповідності зі стандартами ISO/HACCP.
  У 2010 році Торгово-промисловою палатою України компанії Нутрімед було присвоєно звання «Лідер галузі». На даний час ТОВ «Нутрімед» активно займається розширенням ринків збуту своєї продукції і послуг контрактного виробництва.

  www.nutrimed.ua
  ВАТ «Монфарм»

  ВАТ «Монфарм» було створено на базі державного підприємства Монастирищенський фармацевтичний завод, який було засновано в 1986 році. На сьогоднішній день це провідне фармацевтичне підприємство в Черкаській області та за результатами національного рейтингу «Фармексперт» воно займає 13 місце серед 162 вітчизняних фармацевтичних підприємств України за обсягом виробництва. Асортимент медичних препаратів, які випускаються підприємством, нараховує більше 60 найменувань різних фармакотерапевтичних груп.
  Продукція що випускається підприємством ВАТ «Монфарм», має високу ефективність, належну якість, доступність і успішно реалізується не тільки на території України, а й у країнах СНД.

  www.monfarm.com.ua
  ТОВ НВК «Фармасофт»

  «ФАРМАСОФТ» - прогресивна, компанія, що динамічно розвивається та запроваджує в клінічну практику сучасні лікарські препарати та засоби парафармацевтики, розроблені вітчизняними фахівцями. Є одним з провідних російських виробників лікарських препаратів.
  «ФАРМАСОФТ» протягом багатьох років здійснює інноваційні розробки в галузі медицини та фармакології. Діяльність компанії полягає в розробці та забезпеченні споживачів (пацієнтів) сучасними високоефективними і безпечними лікарськими засобами.

  www.pharmasoft.ru
  ВАТ «Фармстандарт»

  ВАТ «Фармстандарт» - лідируюча фармацевтична компанія в Росії, яка займається розробкою і виробництвом сучасних, якісних, доступних лікарських препаратів, що задовольняють вимоги охорони здоров'я і очікування пацієнтів.
  Група компаній «Фармстандарт» випускає більше 250 найменувань лікарських засобів, включаючи препарати для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, дефіциту гормону росту, гастроентерологічних, неврологічних, інфекційних захворювань, порушень обміну речовин, онкологічних та інших захворювань.

  www.pharmstd.ru
  ЗАТ «Фармцентр ВІЛАР»

  ЗАТ «Фармцентр ВІЛАР» організовано на базі заводу ВІЛАР - державного підприємства, створеного в 1959 році в якості дослідно-виробничої бази інституту «ВІЛАР» для розробки технології промислового отримання нових лікарських засобів з рослинної сировини і вдосконалення діючих фітохімічних виробництв. За цей час підприємство запустило в серійне виробництво більше 100 нових препаратів і лікарських форм.
  Головне завдання ЗАТ Фармцентр ВІЛАР - виробництво нових сучасних фітопрепаратів.

  www.vilar-plant.ru
  ТОВ «Ферон»

  ТОВ «Ферон» було створено в 1998 році. Компанія розробила і виробляє лікарські препарати на основі рекомбінантного інтерферону альфа-2b, а також проводить наукові дослідження інтерферонової та імунної систем у дорослих і дітей при різних інфекційно-запальних захворюваннях.

  www.viferon.su
  «Bharat Serums and Vaccines Limited»

  BSV Ltd є однією з швидкозростаючих біофармацевтичних компаній Індії і займає перше місце серед 10 найбільших індійських біофармацевтичних підприємств. Компанія, заснована в 1971 році, розташована в місті Мумбаї, проводить дослідження, розробляє і виготовляє ін'єкційні біологічні, фармацевтичні та біотехнологічні продукти.
  Портфель продуктів компанії складається з 25 брендів.

  www.bharatserums.com
  «Pharmacosmetic-Diafarm G. Soultogiannis & Co EE»

  Компанія PHARMACOSMETIC-DIAFARM була заснована в 1982 році хіміком - фармацевтом доктором Georgios Soultogiannis в Салоніках, Греція. Підприємство виготовляє широкий асортимент фармацевтичних продуктів з натуральних компонентів.
  Виробничі потужності PHARMACOSMETIC-DIAFARM розташовані в Thermi (Салоніки) та акредитовані відповідно до стандартів Європейського фармацевтичного законодавства Національною організацією з лікарських засобів (EOF).

  www.athomer.com
  ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика»

  Житомирська фармацевтична фабрика Vishpha®, вітчизняний виробник лікарських препаратів з натуральної рослинної сировини, який входить в десятку лідерів серед українських виробників.
  Науковий потенціал фармацевтичної фабрики реалізується в центрі наукових досліджень підприємства, де активно ведеться пошук і розробка нових сучасних препаратів, яких потребує ринок.

  http://www.vishpha.ua
 • ТОВ «БаДМ»

  ТОВ «БаДМ» - найбільший національний дистриб'ютор на фармацевтичному ринку України.
  Місія компанії: дбати про здоров'я нації шляхом максимального забезпечення операторів фармацевтичного ринку України і лікувальних установ широким асортиментом гарантовано якісних лікарських засобів та супутніх товарів. Створити комфортні умови співпраці для кожного клієнта, з індивідуальним підходом і максимальним задоволенням потреб.

  www.ooobadm.dp.ua
  ТОВ «Вента ЛТД»

  ТОВ «Вента ЛТД» - компанія, що успішно розвивається, впевнено зміцнює свої позиції на такому складному ринку, як фармацевтична дистрибуція. Важливою частиною асортименту Венти є вироби медичного призначення: медтехніка, тонометри, перев'язувальні матеріали, шприци та системи, засоби гігієни та догляду.
  Місія компанії: покращення якості життя і здоров'я людей, надання повного спектру якісних послуг у сфері забезпечення населення якісними лікарськими препаратами.

  www.ventaltd.com.ua
  СП «Оптима-Фарм, ЛТД»

  СП «Оптіма-Фарм, ЛТД» протягом 20 років є одним з провідних дистриб'юторів лікарських засобів і товарів медичного призначення на території України. Володар численних нагород і премій за високі досягнення у сфері фармацевтичної дистрибуції.

  ТОВ «Фрам КО»

  ТОВ «Фрам КО» засноване в Україні 15 жовтня 2014р. Компанія входить в ТОП-5 фармдистриб’юторів ринку. Логістичні потужності, велика клієнтська база, а також налагоджені поставки від більшості виробників, що працюють на території України, дозволили ТОВ «Фрам КО» зайняти істотну частку ринку в 9% і міцно облаштуватися в списку провідних дистриб'юторів в фармбізнесі.

  www.framco.com.ua
  ТОВ «Фармако»

  ТОВ «Фармако» - пропонує населенню продукти і рішення, які сприяють поліпшенню якості життя. Ми прагнемо бути привабливим партнером для наших постачальників, і робимо все можливе для того, щоб компанія Фармако обґрунтовано асоціювалася як компанія, орієнтована на Клієнта.

  www.farmaco.kiev.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам