Каталог

Маммолен Форте

Форма випуску Упаковка № Дозування
капсули 30 200 мг

Виробник:ТОВ «Нутрімед»

Комплексний препарат для негормональної терапії мастопатій

Показання для застосуваня

Рекомендується в якості додаткового джерела індол-3-карбінолу, метіоніну та екстракту прутняка, що містить активні речовини терпени і дітерпени, з метою поліпшення і нормалізації метаболічних процесів у молочних залозах жінок. Застосовують при всіх видах мастопатії, мастодинії, передменструальному синдромі і поєднаних захворюваннях органів репродуктивної системи з вираженим проліферативним компонентом.

Cклад

1 капсула містить активні інгредієнти: індол-3 карбінол-- 200 мг, метіонін - 125 мг, екстракт прутняку- 40 мг допоміжні речовини: наповнювачі: орісіл, кальцію стеарат, мікрокристалічна целюлоза; желатин.

Дія

Маммолен форте комплексно впливає на причину і прояви фіброзно-кістозної мастопатії, нормалізує метаболічні процеси, має високу протипухлинну активність. Направляє метаболізм естрогенів по фізіологічному шляху, що блокує патологічний шлях з утворенням агресивних метаболітів 16-ОН-естрону.

Достовірна інформація про специфічний запах Маммолену

  • Характерний запах дієтичним комплексам Маммолен і Маммолен Форте надає Індол-3-карбінол, що входить до їх складу. Оскільки, Індол-3-карбінол отримують з рослин сімейства хрестоцвітних (броколі, брюссельська капуста), він має природний запах подрібненої капусти яка довго зберігалася.
  • У 2019, згідно з новими вимогами Європейського регламенту 94/36 / ЄС щодо харчової безпеки, була вдосконалена технологія виробництва Індол-3-карбінолу. В результаті цієї зміни ми отримали більш екологічно чистий Індол-3-карбінол, який пахне більш виражено. Даний запах може сприйматися як неприємний, однак, це характерна ознака, що підтверджує природне походження сировини.
  • Якість і безпека Індол-3-карбінолу в складі дієтичних комплексів Маммолен і Маммолен Форте гарантовані виробником Eusa Colors SAS (Франція) і підтверджені відповідними сертифікатами.

www.mammolen.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам