Каталог

Маммолен 200

Форма випуску Упаковка № Дозування
капсули 30 200 мг

Виробник:ТОВ «Нутрімед»

Комплексний препарат для негормональної терапії мастопатій

Показання для застосуваня

Маммолен 200 рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело харчового індол-3-карбінолу, флавоноїдів, терпенів і дітерпенов з метою поліпшення і нормалізації метаболічних процесів у молочних залозах. Застосовують при всіх видах мастопатії, мастодинії і передменструальному синдромі.

Cклад

Каждая капсула содержит активные ингредиенты: индол-3-карбинол - 200 мг, экстракт прутняка - 40 мг

Дія

Індол-3-карбінол сприяє зменшенню надмірних проліферативних процесів в тканинах за рахунок елімінації змінених клітин і нормалізації метаболізму естрогенів. Одночасний прийом з грейпфрутом та іншими продуктами, що зменшують активність в системі ферментів цитохрому печінки, зменшує корисні властивості. Екстракт прутняка зменшує рівень пролактину, побічно допомагає корекції дисбалансу циклічних рівнів жіночих статевих гормонів (естрогенів і прогестерону); сприяє зменшенню: проліферативних процесів, утворення сполучної тканини і розширення молочних проток в молочних залозах.

Достовірна інформація про специфічний запах Маммолену

  • Характерний запах дієтичним комплексам Маммолен і Маммолен Форте надає Індол-3-карбінол, що входить до їх складу. Оскільки, Індол-3-карбінол отримують з рослин сімейства хрестоцвітних (броколі, брюссельська капуста), він має природний запах подрібненої капусти яка довго зберігалася.
  • У 2019, згідно з новими вимогами Європейського регламенту 94/36 / ЄС щодо харчової безпеки, була вдосконалена технологія виробництва Індол-3-карбінолу. В результаті цієї зміни ми отримали більш екологічно чистий Індол-3-карбінол, який пахне більш виражено. Даний запах може сприйматися як неприємний, однак, це характерна ознака, що підтверджує природне походження сировини.
  • Якість і безпека Індол-3-карбінолу в складі дієтичних комплексів Маммолен і Маммолен Форте гарантовані виробником Eusa Colors SAS (Франція) і підтверджені відповідними сертифікатами.

www.mammolen.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам