Каталог

Гінолен Форте

Форма випуску Упаковка № Дозування
капсули 30 200 мг

Виробник:ТОВ «Нутрімед»

Комплексний препарат для негормональної терапії патологічної проліферації в матці

Показання для застосуваня

Гінолен Форте рекомендується в якості додаткового джерела індол-3-карбінолу, метіоніну і вітаміну Е з метою поліпшення і нормалізації метаболічних процесів у молочних залозах і репродуктивних органах жінок при захворюваннях, що супроводжуються підвищенням проліферації, у тому числі гіперплазія ендометрію, ендометріоз, міома, лейоміома матки.

Cклад

1 капсула містить: активні інгредієнти: індол-3 карбінол-- 200 мг, метіонін - 125 мг, вітамін Е - (50%) 45 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: орісіл, кальцію стеарат, мікрокристалічна целюлоза; желатин.

Дія

Комплекс біологічно активних речовин, що входить до складу Гінолен Форте, сприяє зменшенню надмірних проліферативних процесів в молочних залозах і репродуктивних органах жінок за рахунок елімінації змінених (трансформованих) клітин і нормалізації метаболізму естрогенів, зменшенню вільнорадикального пошкодження ДНК і клітинних мембран і ферментів. Сприяючи відновленню аденозілметіоніну, необхідного для функціонування катехол-О-метилтрансферази (КОМТ), покращує роботу КОМТ, яка, у свою чергу, забезпечує важливі для організму процеси метилування, в тому числі і метилування на етапах біотрансформації естрогенів. Позитивний вплив на метаболізм естрогенів реалізується за рахунок взаємодоповнюючого впливу індол-3-карбінолу і метіоніну в послідовних фазах біотрансформації естрогенів, допомагає направити процес в сторону утворення метаболітів, що мають меншу мітогенну активність, і обмежують надлишкову проліферативну активність в тканинах, які регулюються статевими стероїдними гормонами. Додаткове споживання токоферолу сприяє зменшенню кількості супероксидних радикалів, які утворюються під час метаболічних процесів, у тому числі і при метаболізмі стероїдних статевих гормонів. Зменшення кількості вільних радикалів сприяє зменшенню пошкодження ДНК і субклітинних мембран.

www.mammolen.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам