Каталог

Гінолен 200

Форма випуску Упаковка № Дозування
капсули 30 200 мг

Виробник:ТОВ «Нутрімед»

Комплексний препарат для негормональної терапії патологічної проліферації в матці

Показання для застосуваня

Застосовується як додаткове джерело індол-3-карбінолу. Рекомендований при патологічних процесах розростання ендометрія (гіперплазія ендометрію, ендометріоз) і для купірування зростання пухлинних утворень в області матки.

Cклад

Кожна капсула містить 200 мг індол-3-карбінолу.

Дія

Індол-3-карбінол підвищує активність ферментів системи цитохрому Р450, нормалізує метаболізм естрогенів, а саме: перешкоджає утворенню проканцерогенного 16-ОН-естрону; попереджає проліферацію клітин в естрогенчутливих тканинах; індукує процеси апоптозу в патологічно змінених клітинах; блокує синтез проонкогенного білка Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, вірусом простого герпесу. Попереджає розвиток і зменшує вираженість проліферативних процесів в жіночих репродуктивних органах, таких як міома матки (лейоміома, фіброміома), ендометріоз, гіперплазія ендометрія, мастопатії та інші. Зменшує ступінь дисплазії цервікального епітелію, в тому числі при інфікуванні вірусом папіломи людини (16, 18 та інші типи). Індукує процеси апоптозу, в тому числі, в клітинах уражених вірусом папіломи людини. Нейтралізує дію ростових факторів, що стимулюють розвиток проліферативних процесів в молочних залозах.

Достовірна інформація про специфічний запах Гінолену

  • Характерний запах дієтичним комплексам Гінолен і Гінолен Форте надає Індол-3-карбінол, що входить до їх складу. Оскільки, Індол-3-карбінол отримують з рослин сімейства хрестоцвітних (броколі, брюссельська капуста), він має природний запах подрібненої капусти яка довго зберігалася.
  • У 2019, згідно з новими вимогами Європейського регламенту 94/36 / ЄС щодо харчової безпеки, була вдосконалена технологія виробництва Індол-3-карбінолу. В результаті цієї зміни ми отримали більш екологічно чистий Індол-3-карбінол, який пахне більш виражено. Даний запах може сприйматися як неприємний, однак, це характерна ознака, що підтверджує природне походження сировини.
  • Якість і безпека Індол-3-карбінолу в складі дієтичних комплексів Гінолен і Гінолен Форте гарантовані виробником Eusa Colors SAS (Франція) і підтверджені відповідними сертифікатами.

www.mammolen.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам