Каталог

Фоліграф

Форма випуску Упаковка № Дозування
лиофилизат д/р-ра д/ин у флаконі №1 75 МЕ

Виробник:Бхарат Сірамс енд Вакцінс Лімітед

Рекомбінантний людський фолікулостимулюючий гормон

Показання для застосуваня

- Ановуляція (включаючи синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) у жінок, які виявилися нечутливими до лікування кломіфену цитратом.
- Стимуляція розвитку множинних фолікулів у пацієнток, які піддаються суперовуляції при застосуванні допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), таких як запліднення в пробірці (ЕКЗ), трансфер гамети в фаллопієві труби (GIFT) і трансфер зиготи фаллопієві труби (ZIFT).

Cклад

Діюча речовина: 1 флакон містить 75 МО рекомбінантного людського фолікулостимулюючого гормону; Допоміжні речовини: натрію фосфат безводний, маніт (Е 421), сахароза, метіонін, полісорбат 20; Розчинник: стерильна вода для ін'єкцій.

Дія

Фоліграф ™ - це рекомбінантний людський фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), отриманий методом генної інженерії на культурі клітин яєчників китайського хом'яка, стимулює ріст фолікулів. Проявляє гонадотропну (стимулює проліферацію ендометрія, овуляцію у жінок з пригніченою ендогенною секрецією гонадотропіну) і естрогенну (стимулює зростання і дозрівання фолікулів яєчників, сприяє розвитку численних фолікулів при проведенні контрольованої оваріальної гіперстимуляції в програмах допоміжних репродуктивних технологій) дію. Було показано, що у жінок з пригніченою ендогенної секрецією гонадотропінів Фоліграф ™ ефективно стимулює розвиток фолікулів і стероїдогенез.

www.humog-foligraf.com.ua
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?
задайте їх нам